Akü Montaj

Hakkımızda

Akünüzü 3 saatte adresinize teslim ediyor ve montajını da ücretsiz yapıyoruz..


Otomobil, Kamyon, Ticari ya da makinanızın ihtiyacı olan aküyü internet üzerinden almanızı sağlayan yenilikçi bir projedir. Akumontaj.com sitesi aracılığıyla Türkiye’nin her ilinden sipariş verip, aküyü adresinize getirtebilir ve bayi ağımızın olduğu bölgelerde montajını da ücretsiz yaptırabilirsiniz…


akumontaj.com’da yer alan benzersiz akü modülüyle araçlar için doğru aküyü %100 doğru bir şekilde tespit edebilmekteyiz. Akü bulma modülünü kullanarak ihtiyacınız olan doğru aküyü seçebilirsiniz.


Ücretsiz Montaj Hizmeti
Sitemiz üzerinden satın aldığınız akülerin bayilerimizin hizmet kapsamında bulunduğu bölgelerde 3 saat içinde adresinize gelip ücretsiz montajı yapılmaktadır.

Ancak deniz araçları ve endüstriyel tipte olan akülerin montaj işlemleri teslim esnasında yapılacak müşteri ile bayi arasındaki anlaşmaya bağlıdır. Bulunduğunuz bölge de montaj hizmeti verilmiyor yada montaj kapsamında olmayan tipte bir aküye ihtiyacınız varsa müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. 
 
Eski(Hurda) Akü İadeli Kampanya:
Aracınızdan çıkan eski aküleri değerlendirip fiyatlarımıza indirim olarak yansıtıyoruz. Eski akünüzü iade ederek yeni akünüzü indirimli alın. Hem siz kazanın hem de çevre kazansın.
 
Akülerin geri dönüşümü, sadece enerji tasarrufu ve doğal kaynakların korunması hususunda değil toplum sağlığı ve çevre kirliliği riskinin azaltması açısından da önemli bir konudur.