Akü Montaj

Destek

Akumontaj nedir?

Aracınız ya da makinanızın ihtiyacı olan aküyü internet üzerinden almanızı sağlayan yenilikçi bir projedir. Akumontaj.com sitesine üye olarak akü siparişi verebilir, aracınızın akü montajını ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Nasıl üye olabilirim? Üye olmak için bir ücret ödemem gerekir mi?

BURADAN Üye olarak sitemiz üzerinden ücretsiz akü montaj hakkından faydalanabilirsiniz. 

Hayır. Üyelik ücretsizdir.

- Neden akumontajı tercih etmeliyim?

Çünkü projemiz yurt çapında hizmet vermek üzere servis ağını genişletmeye devam etmektedir.Proje son haline geldiğinde bulunduğunuz her yerden akü hizmeti alabileceksiniz. Ayrıca ücretsiz montaj hizmetinden faydalanırken sokak -sokak akü arama derdinden ve ek maliyetlerinden de kurtulmuş olacaksınız. Akumontaj.com ile akü montaj ve satış hizmetini ayağınıza getirelim.

Site üzerinden ödeme yaptım gün içerisinde akü değiştirmeye kimse gelmedi ne yapmam gerekiyor?

Akü bayilerinin çalışmadığı bayram ve tatil günleri dışında bir aksaklık söz konusu ise müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Akumontaj’ın diğer akü montaj hizmeti veren sitelerden farkı nedir?

Biz portal site mantığı ile çalışıyoruz. Kısıtlı bir alana değil Türkiye çapında yüzlerce bayiyi on binlerce müşteri ile tek bir site üzerinden mal ve hizmet alımı noktasında buluşturuyoruz. Böylece Türkiye'nin her yerinden tek bir site aracılığıyla akü alabileceksiniz.

Bulunduğum mahallede akumontaj hizmeti yok ise ne yapmam gerekiyor?

Müşteri hizmetlerimiz aracılığıyla bize ulaşın sizi en yakın bayimize yada gezici akü aracımızı size yönlendirelim. Bize ulaşın ki, sizden gelen talepler doğrultusunda biz de semtinize hizmet vermek üzere yeni akü bayileri ile görüşüp projemize entegre edelim.

Yanlış sipariş verdim ne yapmam gerekiyor?

Yanlış siparişlerin önüne geçmek üzere sitemizin yapay zekâ bölümünü geliştirmeye devam ediyoruz. Buna rağmen yanlış akü siparişi verdiğinizi fark ederseniz bize ulaşabilirsiniz. Yine de endişelenmenize gerek yok. Adres bölgenize hizmet veren bayimiz size ulaştığında yanlış aküden kaynaklanan fiyat farklarını artı olarak yansıtacak yada size iade edecek edecektir.

Montaj için ekstra ücret ödemem gerekiyor mu?

Hayır gerekmiyor. Ancak Deniz araçları yada iş makinaları gibi endüstriyel nitelikte olan aküler için ücretsiz montaj yapılmasını taahhüt edemiyoruz. Siz müşterilerimiz ile bayi arasındaki anlaşmaya bağlı olarak montaj işlemi yapılabilecektir.

Sizden aldığım ürünlerin garanti belgesi her yerde geçerli midir?

Evet geçerlidir. Aküler fabrikadan bayilere, bayiler aracılığı ile de aracınıza takılmaktadır.